La Oradea, FC Bihor şi Steaua au terminat la egalitate, 3-3, într-un meci cu şase goluri, disputat în etapa a 9-a din play-off-ul Ligii a II-a. Întâlnirea a fost descrisă ca un "show total" între două echipe fără drept de promovare; în acelaşi context a fost prezentat şi programul etapei a 9-a din play-off.