O româncă de 40 de ani este suspectată că și-a ucis fiica de 13 ani, după care s-a sinucis, într-un apartament din cartierul Parella, vestul orașului Torino. Tragedia a fost descoperită duminică dimineață de fiica cea mare, de 19 ani, care a revenit acasă și a alertat autoritățile. Anchetele încearcă să stabilească motivele gestului; se menționează că femeia se despărțise recent de soț.